Uruchomienie softlab-online.pl

Spółka SEYB wraz z partnerami rozpoczyna wdrażanie systemu Softlab Asseco BS w predefiniowanych pakietach z wykorzystaniem metodologi Start.

Metodologia Start jest uproszczoną metodologią wdrażania systemu Softlab umożliwiającą uruchomienie standardowego predefiniowanego systemu Softlab.

W metodologii Start przygotowywana jest wyłącznie podstawowa analiza, a szczegółowa analiza realizowana jest już po uruchomieniu.

W przypadku stosowania metodologii Start niezbędne jest dokonfigurowanie/zaimplementowanie części ustawień oraz przygotowanie danych do importu dlatego konieczny jest również dodatkowy pakiet godzin, aby system Softlab mógł zostać poprawnie wdrożony.

Możliwa jest również realizacja projektu etapami zwłaszcza uruchamianie w późniejszym czasie takich modułów jak WMS czy Produkcja do czego może być wykorzystany startowy pakiet godzinowy.

Standardowe oferowane przez nas pakiety:

Pakiet 1

Pakiet pełny - dostarczenie kompletnej infrastruktury oraz świadczenie usług kolokacji.

W zakres usługi wchodzą:
- zakup serwera sprzętowego Supermicro wraz z niezbędnymi licencjami Windows Server,

- zakup routera (Mikrotik),

- zakup licencji MS-SQL,

- zakup licencji systemu Softlab,

- zakup pakietu Start,

- zakup startowego pakietu godzinowego (pozostałe z pakietu godziny po wdrożeniu są do wykorzystania przez 2. lata na rozwój systemu Softlab),

- świadczenie usługi utrzymania systemu Softlab,

- świadczenie usługi kolokacji serwera,

- świadczenie usługi administracji serwerem wraz z realizacją backupów.

W pakiecie tym dostarczamy system Softlab wraz z niezbędną infrastrukturą serwerową.
Klient jest właścicielem wszystkich wykorzystywanych elementów softwerowo-hardwerowych dzięki czemu w dowolnym momencie może fizycznie przenieść serwer wraz z routerem do innej kolokacji bądź własnej serwerowni.

Umowa w praktyce gwarantuje ciągłość pracy systemu Softlab (w zakresie nie ma wyłącznie obsługi stanowisk roboczych i administracji systemu).

Pakiet 2

Pakiet bez administracji serwerem.

W porównaniu do Pakietu 1 w tym przypadku serwerem zarządza wskazany przez Państwa administrator/firma.

W każdym momencie możemy ponownie przejąć administrację serwerem jeśli zaszłaby taka konieczność.

Pakiety dedykowane

Możliwe są oczywiście również inne konfiguracje ale wymagają one analizy i w sumie zawsze podnoszą koszt (w większości przypadków bardzo znacznie).

W przypadku zastosowania nieużywanego przez nas oprogramowania bądź sprzętu, a także nietypowej konfiguracji nie jesteśmy również w stanie świadczyć usług administracji.

Możliwe jest również wdrożenie systemy Softlab na Państwa infrastrukturze, ale to już w praktyce niczym nie różni się od klasycznego wdrożenia także pod kątem kosztowym.

Nie stosujemy też żadnych „kruczków”. Jeśli nawet zrezygnujecie Państwo z naszych usług bezpłatnie przepniemy Państwa subdomenę na wskazany adres, abyście mogli łatwo przenieść serwer do nowej kolokacji/własnej sieci.

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy z dużymi ambicjami system Softlab Asseco BS powoli rozwinąć Twój biznes i najprawdopodobniej nigdy nie będziesz już potrzebował nowego systemu.
Wstępną ofertę otrzymasz po jednej rozmowie:
kontakt@softlab-online.pl
tel. 605515153